Kredi kartı ile Hgs yükleme
İş Bankası İle HGS Yükleme
Aralık 24, 2017
0
, , , ,

İş Bankası İle HGS Yükleme

İş Bankası İle HGS Yükleme Otoyol geçiş ücretlerinin yolda bekleme yapılmadan hızlı bir halde ödenmesine yönelik olarak geliştirilen HGS uygulaması, sürücüleri trafik sıkışıklığı probleminden kurtarmaktadır. Bunun yanında HGS kullanan sürücüler %20 indirimli ücret ödemektedir. HGS etiket hizmetini PTT ve biroldukça banka müesseseuyla beraber İş Bankası da vermektedir. İş Bankası’ndan HGS etiketi alabilmeniz için İlk olarak bankanın müşterisi olmanız gerekiyor. Başvurmak için araç ruhsatınız ve kimliğinizle beraber banka şubelerine gelmeniz yeterlidir. Ek olarak HGS etiketi için internet şubesini kullanarak müracaat yapabilirsiniz. Etiketinizi aldıktan sonra tek yapmanız gereken HGS para yükleme işlemi için otomatik ödeme talimatı vermektir.

İş Bankası İle HGS Yükleme işlemleri otomatik ödeme yönergeıyla pratik bir halde yapılmaktadır. Bir alt limit belirleyerek, istediğiniz tarih aralıklarında ve dilediğiniz miktarda HGS kartınızın yüklemesini yapabilirsiniz. HGS etiketinizdeki limit otomatikman denetim edilip gerekli görüldüğünde dolum yapılacaktır. Otomatik ödeme talimatını hesabınız üzerinden veya kredi kartınızdan verebilirsiniz. Araç sınıflarına bakılırsa ödeme alt sınırı bulunmakta olup bu sınırın altında ödeme talimatı vermeniz mümkün değildir. Süreında HGS yükle işlemleri yapıldığı için otoyol geçişlerinizde cezai işlem uygulanmayacaktır.

İş Bankası müşterilerine eposta yoluyla HGS hesap özeti göndermektedir. Böylece devamlı olarak bakiyenizi kontrol etme imkanı bulursunuz. HGS bakiyenizi sorgulamak için web şubesini kullanabileceğiniz şeklinde telefon bankacılığı üzerinden güncel bakiye bilgisi almanız mümkündür. Bankalardan alacağınız HGS etiketiyle yetersiz bakiye problemi yüzünden yasal cezaya çarptırılma durumuyla karşılaşmazsınız.

About author

admin

HGS Yükleme

HGS Yükle

İş Bankası İle HGS Yükleme İş Bankası İle...

Read more
HGS Yükleme

Plaka Numarasıyla HGS Sorgulama

İş Bankası İle HGS Yükleme İş Bankası İle...

Read more

There are 0 comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir